Нашийник протипаразитний AnimАll VetLine для собак, люмінесцентний 70 см, білий

Код товару:
114999
Штрихкод:
4820150204716
Наявність:
Немає в наявності

Ефективний для собак (віком від 7 тижнів) та котів (віком від 10 тижнів) впродовж 7 місяців.

  • Вбиває бліх
  • Вбиває волосоідів
  • Відлякує та вбиває кліщів
  • Відлякує і знижує німф та личинок кліщів
  • Знищує яйця і личинки бліх у навколишньому середовищі

Тількі 5% бліх живуть безпосередньо в шерсті собак і котів. 95% бліх живуть в середовищі навколо домашньої тварини.

Animall Vetline нашийник вбиває бліх на всіх стадіях їх розвитку, таким чином різко зменшуючи їх популяцію у вашій квартирі.

Animall Vetline протипаразитарний нашийник оптимально комбінує відлякуючу дію і швидке знищення ектопаразитів - найбільш ефективний спосіб зниження ризику передачі трансмісивних захворювань.

Склад

Один нашийник містить діючі речовини:

Імідаклоприд - 10%

Флуметрин - 4,5 %

Фармакогологічні властивості:

ATCvet QP53, ектопаразициди, інсектоциди і репеленти (QP53AC55, флуметрин, комбінацїї)

Фармацефтична дія нашийника зумовлена властивостями діючих речовин: імідаклоприду та флуметрину.

Флуметрин

Ектопаразитициди синтетичної групи піретроїдів з високою акарицидну активністю. Синтетичні піретроїди взаємодіють з натрієвими канальцами мембран нервових клітин, в результаті чого відбувається деполяризації нервових закінчень, що призводить до загибелі паразита. Флуметрин не проявляє антихолінестеразні активності.

Полімерна стрічка нашийника забезпечує постійне і повільне виділення діючих речовин в стабільній концентрації діючих речовин з нашийника на шерсть тварин. Таким чином акарицидна та інсектицидні концентрація діючих речовин на вовняного покрову тварин стабільна протягом ефективності нашийника.

Нашийник добре переноситься тваринами, не володіє місцево-подразнюючої дії.

Застосування:

Профілактика і лікування собак і кішок при ураженні: блохами (Ctenocephalides felis, С t. Canis, Pulex irritans), вошами (Linognathus setosus), волосоїдів (Trichodectes canis, Felicola subrostratus) і паразітоформние кліщі (Ixodes spp., Hyalomma spp. , Dermacentor spp., Haemaphysalis spp., Rhipicephalus spp., Boophilus calcaratus).

Можна застосовувати як один із засобів при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

Дозування:

Для зовнішнього застосування. Один нашийник розрахований тільки для однієї тварини.

Відкривають упаковку з нашийником, розгортають його закріплюють вільно навколо шиї собаки або кота таким чином, щоб між шиєю і нашийником залишався невеликий проміжок (в 2 пальця), потім закривають пряжкою. Нашийник повинен бути вільним на шиї і не стримувати зростання тварини.

Довжина нашийника регулюється в залежності від розміру тварини. Постійне використання нашийника забезпечує захист тварини від ектопаразитів протягом 7 місяців.

При зниженні ефективності дії нашийника його слід замінити на новий. Перед купанням тварин нашийник бажано знімати, так як значне зволоження вовни і шкіри тварин (дощ, купання, плавання) знижують ефективність нашийника.

Протипоказання:

Не застосовувати препарат хворим і ослабленим тваринам! Не застосовувати тваринам з відомою гіперчутливістю до складових препарату! Не застосовувати цуценятам до 7 тижнів, кошенятам - до 10 тижнів! Не застосовувати самкам в період вагітності і лактації!

Застереження:

Відкривати упаковку з нашийником безпосередньо перед використанням. При підвищеній індивідуальній чутливості власника тварини до діючих речовин, при наявності на руках подряпин і пошкоджень шкіри слід користуватися гумовими рукавичками.

Після маніпуляцій з нашийником слід ретельно вимити руки теплою водою з милом. Іноді у тварин при гіперчутливості до імідаклоприд або флуметрин при застосуванні нашийника може виникати подразнення шкіри. У таких випадках застосування нашийника припиняють.

Форма випуску:

Нашийник герметично упакований в полімерній плівці і вкладений в картонну коробку. Для середніх та великих порід собак - нашийник довжиною 70 см.

Зберігання:

Зберігати нашийник в закритій упаковці в сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 до 25 град С.

Характеристики

Triplex
Призначення
Від бліх | Від кліщів
Тварина
Для собак
Тип засобу
Нашийники