АнімАлл ВетЛайн Анти-цистит, суспензія, для котів та собак, 50 мл

Код товару:
130632
Штрихкод:
4820224500393
Наявність:
Немає в наявності

Суспензія AnimAll VetLine Анти-цистит для котів та собак

Анти-цистит - це ефективний засіб, який допомагає справитися з порушеннями сечовидільної системи у собак та котів чи запобігти їх появі. Засіб чинить комплексну уросептичну, протизапальну, антимікробну, спазмолітичну, діуретичну (стимулює кровопостачання та обмінні процеси у нирках, відновлює їх видільну функцію) та салуретичну (виводить з організму ниркові та сечові конкременти та запобігає їх виникненню) дію, сприяє виведенню токсичних продуктів, зменшує біль при сечовиділенні.

Склад

Трава хвоща польового, листя кропиви, листя брусниці, листя берези, трава спориша, корені солодки, плауна булавовидногоподібного, барбарису звичайного, золотарника канадського, карбоксиметилцелюлоза, твін-80, натрія бензоат, сорбат калію, гліцерин, вода очищена.

Застосування

Призначають тваринам у складі комплексної терапії та для профілактики гострих та хронічних інфекційних і запальних захворювань сечовидільної системи (цистит, пієлонефрит, уретрит); у складі комплексної терапії та профілактики сечокам’яної хвороби; для профілактики інфекцій при діагностичних процедурах (цитоскопії, катетеризації).

Дозування

Засіб давати тварині перорально з кормом або примусово мірною ложкою. У складі комплексної терапії 2 рази на добу, з профілактично - 1 раз на добу на протязі 5 - 7 діб, у наступних дозах:

Вага тварини У складі комплексної терапії Профілактика
Кількість засобу
Коти
до 5 кг 2 мл, 2 рази на добу 2 мл, 1 раз на добу
більше 5 кг 3 мл, 2 рази на добу 3 мл, 1 раз на добу
Собаки
до 10 кг 2 мл, 2 рази на добу 2 мл, 1 раз на добу
10 - 20 кг 2 мл- 3 мл, 2 рази на добу 2 мл - 3 мл, 1 раз на добу
20 - 30 кг 3 мл - 4 мл, 2 рази на добу 3 мл - 4 мл, 1 раз на добу
30 - 40 кг 4 мл - 6 мл, 2 рази на добу 4 мл - 6 мл, 1 раз на добу
більше 40 кг 6 мл- 8 мл, 2 рази на добу 6 мл - 8 мл, 1 раз на добу

Перед використанням флакон треба струсити на протязі 1 - 2 хвилин.

Слід уникати пропуску чергового прийому засобу, так як це може призвести до зниження його ефективності. У разі пропуску одного прийому, вживання засобу відновлюють у тому ж дозуванні і по тій же схемі.

Застереження

Не застосовувати тваринам при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів засобу.

Зберігання

Зберігати в сухих, добре вентильованих приміщеннях, без стороннього запаху та впливу прямих сонячних променів від 0 до 25 °С.

Термін придатності 2 роки.

Характеристики

Triplex
Тварина
Для котів | Для собак
Тип
Суспензія