АнімАлл ВетЛайн Антистрес, суспензія, для котів та собак, 50 мл

Код товару:
130633
Штрихкод:
4820224500409
Наявність:
Немає в наявності

Суспензія AnimAll VetLine Антістресc для котів і собак, 50 мл

AnimAll VetLine - чудовий засіб для корекції поведінки тварин, який застосовують при тривожних невротичних станах у тварин, агресії, груповому утриманні. Він незамінний при транспортуванні, виставках, відвідування ветеринарного лікаря, виїзді на природу, а також при тривалій відсутності господаря і відвідуванні вдома гостями.

Засіб надає заспокійливу дію, сприяє зниженню або зникненню відчуття тривоги, неспокою, страху і гіперактивного поведінки у тварин, підвищує адаптивні можливості організму до стресових факторів навколишнього середовища.

Показання: для підвищення адаптивних можливостей організму і профілактики стресу при транспортуванні, виставках, грумінг, діагностичних досліджень, при зміні місця перебування тварини і раціону годівлі. Для зниження і корекції поведінкових розладів у тварин (підвищена збудливість, відчуття страху, дратівливість, агресія, порушення сну).

Застосування:

AnimAll VetLine давати тварині примусово безпосередньо до ротової порожні або з невеликою кількістю корму 2 рази в день в дозах, згідно з таблицею.

З метою профілактики стресу при проведенні різних заходів і маніпуляцій з твариною (виставки, транспортування, діагностичні дослідження, грумінг і інші), засіб призначають за 3 - 5 днів до передбачуваних маніпуляцій і протягом 1 - 4 днів після.

Корекційний курс кошти при поведінкових розладах і підвищеній збудливості становить в середньому 15 - 20 днів, в залежності від стану тварини і індивідуальних особливостей організму, але не більше 4 тижнів.

Для зниження підвищеної статевої активності рекомендується застосовувати одночасно з гормональними контрацептивними засобами для тварин.

Протипоказання:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів засобу.

Зберігання: зберігати в сухих, добре вентильованих приміщеннях, без стороннього запаху і впливу прямих сонячних променів від 0 до 25° C.

Діючі речовини:

  • Екстракт хмелю
  • екстракт пустирника
  • Екстракт півонії
  • Екстракт м'яти
  • Екстракт валеріани лікарської
  • Допоміжні речовини

Обсяг: 50 мл.

Виробник: Animall

Характеристики

Triplex
Тварина
Для котів | Для собак
Тип
Суспензія