Кондиціонер JBL Acclimol для акліматизації риб в прісноводому акваріумі, 100 мл

Код товару:
18164
Артикул:
2307110
Штрихкод:
4014162014511
Наявність:
Немає в наявності

Кондиціонер JBL Acclimol для акліматизації риб в прісноводому акваріумі, 100 мл

  • Для створення води, придатної для риб: при підсадки нових риб, після робіт в акваріумі, транспортування риб для активації імунної системи прісноводних акваріумних риб
  • Захист від стресу і підтримка імунної системи завдяки комплексу мультивітамінів з вітаміном С
  • Здорова вода - здорові риби: захист слизової оболонки, зябер, шкіри і плавників завдяки захисним колоїдам
  • Профілактика дефіциту йоду завдяки комплексу йодовмісних речовин
  • У комплекті: 1 пляшка Acclimol. Застосування: 10 мл на 40 л води. Приклад для акваріума 60 л: 15 мл при оформленні, 5 мл при підміні 1/3 води кожні 2-3 тижні

Природа будинку - будинок для риб і рослин

Риба повинна відчувати себе комфортно в акваріумі, як в пріроде.Такім чином, використовуйте після підміни води, оформлення і для зміцнення риб після хвороби Acclimol. Перевезення викликає стрес. Транспортування і підсадка в акваріум викликають сильний стрес у риб. Засіб для акліматизації від JBL для захисту риб знижує стрес і полегшує звикання з навколишнього середовища.

Переваги засоби для акліматизації від JBL

Знижує стрес, зміцнює імунну систему, зменшує втрату риб, захищає слизові оболонки, зябра, шкіру і плавники завдяки алое вера, зміцнює імунну систему і активує імунну систему завдяки комплексу вітаміну C, запобігає дефіцит йоду завдяки комплексу з йодом.

Рекомендація для акліматизації

Вимкніть освітлення в акваріумі, відкрийте пакет і прикріпіть прищіпкою в акваріумі, раз в 15 хвилин доливайте воду з акваріума в пакет, перед пересадкою риб внесіть дозу JBL Acclimol в акваріум, перенесіть риб сачком з пакету в акваріум. Воду з пакета вилийте в раковину, а не в акваріум. Через годину включите освітлення в акваріумі.

   Просізводітель: JBL

Характеристики

Triplex
Призначення
Для прісноводного акваріума
Тип
Догляд за рибами