Спрей Boehringer Ingelheim Frontline від бліх і кліщів, 100 мл

Код товару:
25465
Штрихкод:
2000981004323
Наявність:
Немає в наявності

Спрей Берінгер Інгельхайм Фронтлайн від бліх і кліщів, 100 мл

Boehringer Ingelheim Frontline (Берінгер Інгельхайм Фронтлайн).

інсектоакарицидної препарат.

Містить в якості діючої речовини 0,25% фіпронілу і допоміжні компоненти. Являє собою безбарвну прозору рідину зі специфічним запахом.

Біологічні властивості: Фіпроніл, що входить до складу препарату, має виражену інсектіцидним і аскаріцідним дію відносно паразитують на собаках і кішках речей, бліх, волосоїдів та іксодових кліщів на всіх стадіях розвитку. При нанесенні на шкірно-волосяний покрив препарат практично не всмоктуючись через шкіру, накопичується в епідермісі і сальних залозах тварини і надає контактна інсектоакарицидної дію на ектопаразитів.

Фронтлайн-спрей забезпечує захист від комах протягом 3-х місяців, а від кліща протягом 1 місяця після одноразового застосування.

Фронтлайн-спрей малотоксичний для теплокровних тварин в рекомендованих дозах не має шкірно-резорбтивної, мутагенну, сенсибілізірующим, ембріотоксичну і тератогенну дію. Препарат добре переноситься собаками і кішками в терапевтичній дозі і в 5 разів її перевищує. При попаданні в очі викликає слабке подразнення.

Порядок застосування препарату

Фронтлайн-спрей застосовують проти комах і іксодових кліщів, які паразитують на собаках і кішках шляхом аерозольного нанесення на шкіру. Обробку тварин проводять на відкритому повітрі або добре провітрюваному приміщенні. Перед обробкою флакон ретельно струшують і, натискаючи на распилітельную головку, направляють факел аерозолі з відстані 10-20 см на тулуб тварини проти росту волосся. Флакон слід тримати вертикально, оббризкуючи тіло тварини, включаючи живіт, шию і кінцівки препаратом, щоб він рівномірно змочив шкірно-волосяний покрив, після цього щоб прискорити його проникнення в шкіру препарат слід злегка втерти (рекомендується використовувати гумові рукавички). Для запобігання попадання в очі, навколо очей препарат наносять змоченою тканиною. При обприскуванні довгошерстих тварин шерсть піднімають рукою, направляючи аерозоль проти росту волосся. Доза препарату становить 3-6 мл на 1 кг маси тварини в залежності від довжини шерсті.

Препарат легко дозується: одне натискання на распилітельную головку флакона місткістю 100 мл забезпечує дозу 0,5 мл; одне натискання на распилітельную головку флакона місткістю 250 мл забезпечує дозу 1.5 мл; повторні обробки тварин проводять за показаннями, але не частіше 1 разу на три місяці проти комах і не більше 1 разу на місяць проти іксодових кліщів. До повного висихання шерсті не можна дозволяти тваринам злизувати препарат, підпускати їх до відкритого вогню і нагрівальних приладів. Протягом 24 годин після обробки не слід гладити тварину і підпускати його до маленьких дітей. З метою запобігання виплоду бліх і повторного инвазирования тваринам замінюють підстилку. Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату Фронтлайн-спрей не відзначається.

Застереження

При обробці з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з аерозольними інсектоакарицидними ветеринарними засобами, користуватися гумовими рукавичками і респіратором. При випадковому потраплянні препарату в шкіру або слизові оболонки його слід негайно ретельно змити струменем води. Забороняється використання порожніх флаконів з-під препарату для побутових цілей, їх викидають в сміттєві контейнери.

Обсяг: 100 мл.

Форми випуску та умови зберігання

Випускають препарат розфасованим по 100 і 250 мл в поліетиленові флакони з загвинчується розпилювальної головкою. Кожну упаковку маркують із зазначенням назви і призначення препарату, фірми-виробника, терміну придатності, номера серії, умов зберігання та постачають тимчасовим настановою по застосуванню препарату.

Зберігають Фронтлайн-спрей в заводській упаковці в сухому захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування і корми, при температурі від 0 до 50 С про .

Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання 3 роки з дня виготовлення.

Виробник: Boehringer Ingelheim

Характеристики

Triplex
Призначення
Від бліх | Від кліщів
Тварина
Для собак | Для котів
Тип засобу
Спрей