Краплі Boehringer Ingelheim Фронтлайн Комбо від бліх і кліщів для собак, M, 10-20 кг

Код товару:
25475
Штрихкод:
0378309590004
Наявність:
Немає в наявності

Краплі Берінгер Інгельхайм Фронтлайн Комбо від бліх і кліщів для собак, M (10-20 кг)

Boehringer Ingelheim (Берінгер Інгельхайм) Фронтлайн Комбо

Загальні положення

Для собак вагою від 10 до 20кг.

«Фронтлайн Комбо Спот Он» - інсектоакарицидної препарат, що містить в якості діючої речовини фіпроніл (C12H4CL2F6N4OS) і S-метопрен, а також допоміжні речовини і розчинники .

«Фронтлайн Комбо Спот Он» представляє собою безбарвну прозору рідину зі слабким специфічним запахом. Випускають « Фронтлайн Комбо Спот Он » у формі 10% розчину для топікального (точкового) нанесення, розфасованим по 0,5; 0,67; 1,34; 2,68; і 4,02 мл в поліетиленові піпетки з відламуються кінчиком, поміщені по 1 штуці в упаковці, на якому вказані назва фірми-виробника і її товарний знак, обсяг, призначення і склад препарату, номер серії, дата виготовлення. Кожен блістер упакований в картонну коробку. Кожну коробку маркують із зазначенням назви фірми-виробника і її товарного знака, обсягу, призначення та складу препарату, номери серії, дати виготовлення, терміну придатності, умов зберігання, написи: «Для тварин» і постачають інструкцією із застосування. Зберігають препарат в заводській упаковці, в сухому захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 до 35 ° С. Термін придатності препарату - 3 роки з дня виготовлення.

< p> Фармакологічні властивості

Фіпроніл, що входить до складу препарату блокує рецептори ГАМК паразита і має виражену інсектицидною і акарицидну дію відносно вошей, бліх, волосоїдів та кліщів (іксодові, хейлітелли, отодектоси ), що паразитують на собаках і кішках, препарат ефективний на всіх стад иях розвитку паразитів. « Фронтлайн Комбо Спот Он " не є препаратом системної дії, він накопичується в епідермесе і сальних залозах тварини і надає контактна інсектоакарицидної дію на ектопаразитів. « Фронтлайн Комбо Спот Он » протягом 24 годин поступово розподіляється по всій поверхні тіла і забезпечує захист тварин від ектопаразитів, тривалість захисту тварин від кліщів: у котів - 15 - 21 день, у собак - 1 місяць. Тривалість захисту тварин від бліх: у котів - 1,5 місяця, у собак - 2 - 2,5 місяці. Повторні обробки тварин проводять по закінченню вказаних термінів. « Фронтлайн Комбо Спот Он » за ступенем впливу на організм відноситься до групи малонебезпечних речовин - згідно з ГОСТ 12.1.007.76, що не показувала шкірно-резорбтивної, сенсибілізуючої, ембріотоксичної, тератогенної і мутагенного дії. При попаданні в очі викликає слабке подразнення.

Порядок застосування

Препарат « Фронтлайн Комбо Спот Он » застосовують для боротьби з блохами , вошами, волосоїдів та кліщами (іксодові, хейлітелли, отодектоси) собак і котів, шляхом топікального (точкового) нанесення препарату на шкіру. Перед обробкою у піпетки відламують кінчик, розсовують у тварини шерсть в області спини (між лопатками) і, натискаючи на піпетку, наносять препарат на шкіру в одну або кілька точок.

Препарат «Фронтлайн Комбо Спот Он » застосовують для лікування отодектоза (вушної корости). З цією метою закопують в кожне вухо по 4 - б крапель (краплі обов'язково вводять в обидва вуха). Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають навпіл і злегка масажують її підставу, залишок нанести на шкіру між лопаток (однократна обробка). Препарат « Фронтлайн Комбо Спот Он " не дозволяється застосовувати цуценятам і кошенятам молодше 8-тижневого віку. Не рекомендується мити тварин протягом 48 годин після обробки препаратом. Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні препарату « Фронтлайн Комбо Спот Он ».

Застереження

При роботі з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені для роботи з ветеринарними лікарськими засобами. Не слід гладити тварину протягом 24 годин після обробки.