Краплі Boehringer Ingelheim Фронтлайн Спот Он від бліх і кліщів для собак, L, 20-40 кг

Код товару:
25486
Штрихкод:
3661103031055
Наявність:
Немає в наявності

Краплі Берінгер Інгельхайм Фронтлайн Спот Він від бліх і кліщів для собак, L (20-40 кг)

Boehringer Ingelheim (Берінгер Інгельхайм) Фронтлайн Спот Він для собак

Фронтлайн Спот він інсектоакарицидної препарат, що містить в якості дівоцтва речовини фіпроніл, а також допоміжні речовини і розчинники.

Фронтлайн Спот він являє собою безбарвну прозору рідину зі слабким специфічним запахом.

Фармакологічні властивості

Фіпроніл, що входить до складу препарату блокує рецептори ГАМК паразита і має виражену інсектицидною і акарицидну дію відносно вошей, бліх, волосоїдів та кліщів ( ксодовие, хейлітелли, отодектозу) паразитують на собаках і кішках. Препарат ефективний на всіх стадіях розвитку паразитів.

Фронтлайн Спот він не є препаратом системної дії, він накопичується в епідермісі і сальних залозах тварини і надає контактна інсектоакарицидної дію на ектопаразитів.

Фронтлайн Спот він протягом 24 годин поступово розподіляється по всій поверхні тіла і забезпечує захист тварин від ектопаразитів, тривалість захисту тварин від кліщів у котів 15-21 день, у собак 2-25 міс.

Повторні обробки тварин проводять по закінченню вказаних термінів.

Фронтлайн Спот він за ступенем впливу на організм відноситься до групи малотоксичних речовин згідно з ГОСТ 12.1.007.76, не робить шкірно-резорбтивної, сенсибілізуючої, ембріотоксичної, тератогенної і мутагенного дії. При попаданні в очі викликає слабке подразнення.

Порядок застосування.

Препарат Фронтлайн Спот він застосовують для боротьби з блохами, вошами, волосоїдів та кліщами (іксодові, хейлітелли, отодектозу) собак, шляхом топікального (точкового) нанесення препарату на шкіру. Перед обробкою у піпетки відламують кінчик, розсовують у тварини шерсть в області спини (між лопатками) і натискаючи на піпетку наносять препарат в одну або кілька точок. Залежно від виду і маси тварин використовують піпетки Фронтлайн Спот він різного об'єму:

Препарат Фронтлайн Спот він застосовують для лікування отодектоза (вушної корости). З цією метою закопують в кожне вухо по 4-6 крапель (краплі обов'язково вводять в обидва вуха). Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають навпіл і злегка масажують її підставу, залишок нанесіть на шкіру між лопаток (однократна обробка).

Препарат Фронтлайн Спот він забороняється застосовувати цуценятам молодше 8 тижневого віку.

Не рекомендується мити тварин протягом 48 годин після обробки препаратом.

Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні препарату Фронтлайн Спот він немає.

Застереження

При роботі з препаратом слід дотримуватися правил гігієни і лич ой безпеки, передбачені для роботи з ветеринарними лікарськими засобами. Не слід гладити тварину протягом 24 годин після обробки.

Форми випуску та умови зберігання

Випускають Фронтлайн Спот він в формі 10 процентного розчину для топірального (точкового) нанесення, розфасованим по 4,02 мл в поліетиленові пакетики з відламуються кінчиком, поміщені по 3 штуки в блістер, на якому вказані назви фірми-виробника і її товарний знак, обсяг, призначення і склад препарату, номер серії, дата виготовлення. Кожен блістер упакований в картонну коробку. Кожну коробку маркують із зазначенням назви фірми-виробника і її товарного знака, обсягу, призначення та складу препарату, номери серії, дати виготовлення, терміну придатності, умов зберігання, написи: 'Для тварин' і постачають тимчасовим настановою по застосуванню.

Зберігають препарат в заводській упаковці, в сухому захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів.

Виробник: Boehringer Ingelheim

Характеристики

Triplex
Призначення
Від бліх | Від кліщів
Тварина
Для собак
Тип засобу
Піпетки