Препарат проти кокцидіозу Bayer Baycox Байкокс кокцидіостатик, 5%, 250 мл

Код товару:
35647
Штрихкод:
4007221022275
Наявність:
Немає в наявності

Препарат проти кокцидіозу Байєр Байкокс (кокцидіостатик), 5%, 250 мл (35647)

Суспензія для перорального застосування, призначене для лікування і профілактики кокцидіозу у поросят і телят. Діє на всіх стадіях розвитку кокцидий.

Байкокс 5%

Лікарський засіб у формі суспензії для перорального застосування, призначене для лікування і профілактики кокцидіозу у поросят і телят.

Показання для застосування:

Профілактика кокцидіозу поросят, викликаного Izospora suis в неотальний період. Профілактика і лікування великої рогатої худоби, викликаних Eimeria bovis, Eimeria zuernii, Eimeria alabamensis і зниження інтенсивності інвазії тварин (зменшення кількості ооцист, які виділяються).

Дозування І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Препарат вводять тваринам індивідуально. Перед застосуванням суспензію необхідно збовтати.

Свині (поросята): 0,4 мл оральної суспензії на 1 кг маси тіла.

Поросятам вводять препарат на 3-5 день життя, одноразово в дозі 20мг тольтразурилу / кг маси тіла, що становить 0,4 мл оральної суспензії / кг маси тіла. Препарат вводять за допомогою спеціального дозатора. Лікування під час спалахів захворювань не має значного ефекту, через те, що тонкий кишечник в цей період вже пошкоджений.

Велика рогата худоба: 3 мл оральної суспензії / 10 кг маси тіла.

Кожній тварині препарат вводиться одноразово в дозі 15 мл тольтразурилу / кг маси тіла, що відповідає 3 мл оральної суспензії / 10 кг маси тіла. Максимальний ефект досягається при використанні препарату до появи клінічних ознак, під час латентного періоду.

Протипоказання: відсутні.

Побічна дія: відсутні.

ПЕРІОД ОЧІКУВАННЯ: забій тварин на м'ясо дозволяється: свині через 77 днів після останнього застосування препарату, велика рогата худоба & ndash; 63 дня.

УПАКОВКА: пластикові флакони по 250 мл.

Виробник: Bayer

Характеристики

Triplex
Призначення
Проти кокцидиоза
Тварина
Для ВРХ | Для ДРХ
Тип засобу
Суспензія