Протимікробний препарат Bayer Baytril Байтрил розчин для ін'єкцій, 5%, 100 мл

Код товару:
35655
Штрихкод:
4607023120119
Наявність:
Немає в наявності

Протимікробний препарат Байєр Байтрил розчин для ін'єкцій, 5%, 100 мл

Розчин для ін'єкцій при хворобах бактеріальної і микоплазменной етіології у телят, свиней.

Байтрил & reg; 5% розчин для ін'єкцій при хворобах бактеріальної і микоплазменной етіології у телят, свиней.

Препарат являє собою стерильний прозорий розчин світло-жовтого кольору. Лікарський засіб в якості діючої речовини в 1 мл містить 50 мг енрофлоксацину та допоміжні компоненти: калію гідрат окису, Н-бутанол, воду для ін'єкцій.

Випускають Байтрил & reg; 5% розчин для ін'єкцій розфасованим по 100 мл у скляних флаконах коричневого кольору, упакованих в картонні коробки.

Порядок застосування і дози

Байтрил & reg; 5% розчин для ін'єкцій застосовують телятам, свиням з лікувальною метою при інфекціях органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, септицемії, колибактериозе, сальмонельозі, стрептококозу, бактеріальної і ензоотичну пневмонії, атрофічному риніті, синдромі мастит-метрит-агалактия і інших хворобах , викликаних мікроорганізмами, чутливими до фторхінолонів, а також при змішаних інфекціях і вторинних інфекціях при вірусних хворобах.

Препарат вводять один раз на добу телятам підшкірно, свиням & mdash; внутрішньом'язово в наступних дозах:

* телятам і свиням & mdash; 1 мл на 20 кг маси тварини (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси) протягом 3-5 днів;
* свиням при синдромі мастит-метрит-агалактия & mdash; протягом 1-2 днів.

Токсикологія та обмеження

Байтрил & reg; 5% розчин для ін'єкцій в рекомендованих дозах добре переноситься тваринами, не має ембріотоксичну, тератогенну і гепатотоксическим дією. Препарат не слід застосовувати тваринам при істотних порушеннях розвитку хрящової тканини, а також при ураженнях нервової системи, що супроводжуються судомами; в перший рік життя тварини, до закінчення періоду їх росту, самкам в період вагітності, а також при виділенні від хворого тваринного мікроорганізмів, стійких до фторхінолонів.

Не допускається одночасне застосування Байтрилу ® & reg; з левоміцетином, макролідами, тетрациклінами, теофіліном і нестероїдними протизапальними засобами.

Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 14 днів після останнього застосування препарату. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення встановленого терміну, може бути використано для годування хутрових звірів або для виробництва м'ясо-кісткового борошна.

Умови зберігання

Зберігають Байтрил & reg; 5% розчин для ін'єкцій з пересторогою в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від + 5 & deg; С до + 25 & deg; С.

Виробник: Bayer

Характеристики

Triplex
Призначення
Протимікробні
Тварина
Для ВРХ | Для ДРХ
Тип засобу
Розчин