Стимулятор обміну речовин Bayer Catosal Катозал 10%, 100 мл

Код товару:
35657
Штрихкод:
2000000212012
Наявність:
Немає в наявності

Стимулятор обміну речовин Bayer Катозал 10%, 100 мл

Bayer (Байєр) Катозал 10% розчин для ін'єкцій

Стимулятор обміну речовин, що поліпшує розвиток і продуктивність тварин і птиці.

Протипоказання: протипоказань немає.

Склад: Бутафосфан, цианкобаламин, допоміжні компоненти.

Показання до застосування:

Профілактика та лікування порушень обміну речовин різної етіології. Стимулювання росту молодняка тварин і підвищення опірності організму до різних захворювань.

Підвищення продуктивності, витривалості, працездатності тварин при виснаженні та перенапруженні. Профілактика безпліддя та післяпологових ускладнень. Профілактика і зниження дії стресу. Стимуляція роботи печінки, лікування анемії. Підвищення загальної резистентності організму і зниження імунодепресивного впливу антибіотикотерапії та вакцинації, в якості підтримуючої терапії при інфекційних та інвазійних захворюваннях. Підвищення м'язової активності коней при втомі або перенапрузі. Запобігання канібалізму і розкльову у птахів, а також скорочення періоду линьки і збільшення періоду яйцекладки.

Дозування і спосіб застосування:

Птах: 1-3 мл Катозалу на 1 літр питної води протягом 4-5 днів.

Всі види с / г тварин: внутрішньовенні, внутрішньом'язові і підшкірні ін'єкції.

Катозал 10% розчин для ін'єкцій

Стимулятор обміну речовин, що поліпшує розвиток і продуктивність тварин і птиці.

Протипоказання: протипоказань немає.

Склад: Бутафосфан, цианкобаламин, допоміжні компоненти.

Показання до застосування:

Профілактика та лікування порушень обміну речовин різної етіології. Стимулювання росту молодняка тварин і підвищення опірності організму до різних захворювань. Підвищення продуктивності, витривалості, працездатності тварин при виснаженні та перенапруженні. Профілактика безпліддя та післяпологових ускладнень. Профілактика і зниження дії стресу. Стимуляція роботи печінки, лікування анемії. Підвищення загальної резистентності організму і зниження імунодепресивного впливу антибіотикотерапії та вакцинації, в якості підтримуючої терапії при інфекційних та інвазійних захворюваннях. Підвищення м'язової активності коней при втомі або перенапрузі. Запобігання канібалізму і розкльову у птахів, а також скорочення періоду линьки і збільшення періоду яйцекладки.

Дозування і спосіб застосування:

Птах: 1-3 мл Катозалу на 1 літр питної води протягом 4-5 днів. Всі види с / г тварин: внутрішньовенні, внутрішньом'язові і підшкірні ін'єкції.

Виробник: Bayer

Характеристики

Triplex
Призначення
Загальнозміцнюючі
Тварина
Для собак | Для котів | Для ВРХ | Для ДРХ
Тип засобу
Розчин