Компресор JBL ProSilent a200 для прісноводних і морських акваріумів 50-300 л

Код товару:
41665
Артикул:
6054200
Штрихкод:
4014162605429
Наявність:
Немає в наявності

Компресор JBL ProSilent a200 для прісноводних і морських акваріумів 50-300 л

  • здоров'я і благополуччя риб і рослин: компресор для прісноводних і морських акваріумів 50-300 л;
  • просто встановити: з'єднайте компресор шлангом з розпилювачем повітря. Встановіть компресор зовні акваріума, помістіть розпилювач в акваріум;
  • знижений рівень шуму: звуковбирна повітряна камера, антивібраційні силіконові ніжки, посилені стінки корпусу, регульований вихід повітря, кріплення шланга повертається на 90 ° ;;
  • перевірений, потужний: 200 л / год при тиску повітря> 160 мбар при споживаної потужності всього 3,5 Вт, зворотний клапан для запобігання зворотного потоку води в насос;
  • в комплекті: компресор для прісноводних і морських акваріума від 50 до 300 л Pro Silent a200, в т. Ч. Шланг 2 м, зворотний клапан, розпилювач повітря.

Здорові риби

Вночі компресор корисний для акваріума, тому що рослини не виробляють кисень без світла. В акваріумах з невеликою кількістю рослин насос забезпечує адекватну циркуляцію води.
В акваріумах з щільною посадкою рослин компресор вночі подає кисень в акваріум, так як вміст кисню значно падає через великої кількості рослин. При захворюваннях компресор підвищує вміст кисню в воді, що необхідно для багатьох ліків.

Просто встановити

Підключіть шланг до компресора. Відріжте шланг для подачі повітря і встановіть зворотний клапан. Ображати залишився шланг до потрібної довжини. Один кінець з'єднайте з зворотним клапаном, а інший - з розпилювачем повітря. Насос можна встановити на сухій стіні біля акваріума. Є гачки для підвішування. Налаштуйте потік повітря на виході.

Надійний і потужний

Компресор JBL ProSilent перевірений на виробництві. При продуктивності 200 л / ч і споживанні всього 3,5 Вт він потужний і надійний завдяки кріпленням повітряного шланга. Звукопоглинальна повітряна камера, армовані стінки корпусу і антивібраційні силіконові ніжки знижують шум. Пристрій обладнаний зворотним клапаном.

Важливо: так як шум пригнічується не повністю, компресор не підходить для використання в спальні.

   Просізводітель: JBL

Характеристики

Triplex
Потужність
3.5
Призначення
Для прісноводного акваріума | Для морського акваріума
Продуктивність
200
Тип
Діафрагменні