Регульований нагрівач 300 Вт із захисним кожухом JBL ProTemp S 300 для акваріума

Код товару:
47313
Артикул:
6042600
Штрихкод:
4014162604262
Наявність:
Немає в наявності

Регульований нагрівач 300 Вт із захисним кожухом JBL ProTemp S 300 для акваріума

  • нагрівач для оптимального регулювання температури в акваріумвх 160-400 л (довжиною 100-120 см);
  • легко встановити: помістіть нагрівач в захисний кожух, виберіть температуру при установці, помістіть в акваріум, закріпіть присосками всередині на склі акваріума;
  • точна установка температури: діапазон температури 20-34 ° C, точність +/- 0,5 ° С. Оптимальний нагрів: зірчастий керамічний нагрівальний елемент;
  • перевірений, водонепроникний - до 100 см, ударостійке надійне кварцове скло, захисний кожух. Автоматично відключається при падінні рівня води;
  • в комплекті: надійний регульований нагрівач із захисним кожухом, кабель 195 см, гарантія 2 роки (+2 року при реєстрації товару).

Нагрівач для акваріума

Риби залежать від температури навколишнього середовища. Життєво важливі функції холоднокровних тварин сповільнюються з пониженням температури. Правильна температура акваріума дуже важлива для безперебійного споживання харчування і функціонування обміну речовин. Залежно від походження риби відчувають себе комфортно при різній температурі.

Просто встановити

Вставте нагрівач в додається захисний кожух. Виберіть потрібну температуру і занурте нагрівач принаймні до лінії "мінімальний рівень води" в акваріум. Закріпіть присосками. Після підключення нагрівача до мережі живлення загориться сигнальна лампа. Нагрівач можна встановити горизонтально, наприклад, в акватерраріуме для черепах.

Оптимальна температура

Надійний нагрівач компанії JBL пропонує оптимальну температуру в діапазоні 20-34 ° С. Регулятор гарантує точність +/- 0,5 ° C. Максимальна температура залежить від обсягу води і різниці температур з навколишнім середовищем.

Безпечний

Захисний кожух запобігає опіки у риб. Нагрівач водонепроникний, міцний завдяки кварцового скла товщиною 2 мм, і його можна занурювати на глибину до 100 см. Якщо рівень води впаде, або нагрівач вийняти з води, захисний вимикач вимикається, щоб захисту від перегріву. Нагрівач сертифікований.

   Просізводітель: JBL

Характеристики

Triplex
Призначення
Для прісноводного акваріума | Для морського акваріума
Тип
Обігрів акваріума