Оральна суспензія Bayer Procox проти глистів, 7.5 мл

Код товару:
47362
Штрихкод:
2000981054816
Наявність:
Немає в наявності

Оральная суспензія Байєр Прококс проти глистів, 7.5 мл

Bayer (Байєр) Прококс 7,5 мл.

Склад:

1 мл суспензії містить діючі речовини:

емодепсид - 0,9 мг,

Тольтразурил - 18 мг.

Допоміжні речовини: бутилгідрокситолуол (E321), сорбінова кислота (E200).

Фармакологічні властивості:

АТС vet: QP52AX60, ендопаразітарние ветеринарні препарати

Ендопаразитарна дію суспензії обумовлено особливостями діючих речовин емодепсиду і толтразурилу.

емодепсид - ендопаразітоцід, відноситься до групи депсіпептідов. Емодепсид збуджує пресинаптические латрофіліновие нервові рецептори гастроінтестинальних нематод, що призводить до їх паралічу та загибелі.

толтразурилу & ndash; ендопаразітоцід, діє проти еймерій пологів Eimeria і Isospora . Толтразурилу ефективний проти всіх внутрішньоклітинних стадій розвитку еймерій на стадіях мерогоніі (безполого розмноження) і гаметогоніі (статевий фази), дія тольтразурилу еймеріоцідно.

Фармакокінетика

Після перорального застосування препарату емодепсид транспорту до всіх органів, найвища його концентрація виявляється в жировій тканині. Головні продукти метаболізму - незмінений емодепсид і гідроксильні похідні. Тольтразурил після перорального застосування повільно абсорбується. Головним метаболітом є тольтразурилу сульфон. Максимальна концентрація емодепсиду і тольтразурилу виявляє відповідно через 2 години і через 18 годин.

Застосування

Лікування і профілактика собак при ураженні змішаними инвазиями, спровокованими гастроінтестінальнимі нематодами (зрілі і незрілі імаго, личинки L4 Toxocara canis , зрілі імаго Uncinaria stenocephala , зрілі імаго Ancylostoma caninum ) і Еймері ( Isospora ohioensis complex, Isospora canis ).

Для призупинення деелнія еймерій і виділенням ооцист у внешенем середу.

Обробка тварин препаратом уповільнює поширення еймеріоза, однак не є ефективним засобом лікування при клінічному прояві хвороби.

Дозування

Рекомендована мінімальна доза препарату становить 0,5 мл суспензії / кг маси тіла, що еквівалентно 0,45 мг емодепсиду / кг маси тіла і 9 мг тольтразурилу / кг маси тіла. Рекомендовані дози препарату наведені в таблиці:

Маса тіла (кг)

Доза (мл)

0.4

0.2

& gt; 0.4 0.6 *

0.3

& gt; 0.6 0.8

0.4

& gt; 0.8 1.0

0.5

& gt; 1.0 1.2

0.6

& gt; 1.2 1.4

0.7

& gt; 1.4 1.6

0.8

& gt; 1.6 1.8

0.9

& gt; 1.8 2.0

1.0

& gt; 2.0 2.2

1.1

& gt; 2.2 2.4

1.2

& gt; 2.4 2.6

1.3

& gt; 2.6 2.8

1.4

& gt; 2.8 3.0

1.5

& gt; 3.0 3.2

1.6

& gt; 3.2 3.4

1.7

& gt; 3.4 3.6

1.8

& gt; 3.6 3.8

1.9

& gt; 3.8 4.0

2.0

& gt; 4 5

2.5

& gt; 5 6

3.0

& gt; 6 7

3.5

& gt; 7 8

4.0

& gt; 8 9

4.5

& gt; 9 10

5.0

& gt; 10 кг: використовувати 0,5 мл суспензії / кг маси тіла

* = від 0,4 до 0,6 кг.

Одноразове використання. При інвазії нематодами повторити лікування через 14 діб. Перед використанням необхідно збовтати флакон з препаратом, відкрити ковпачок. Перевернути флакон з препаратом догори дном, набрати суспензію до необхідного рівня в одноразовий шприц. Повернути флакон з препаратом у вертикальне положення і витягнути шприц. Суспензію шприцом ввести тварині безпосередньо в ротову порожнину (per os). Для введення препарату тварині кожен раз використовувати новий шприц (повторне використання шприца неможливо).

Протипоказання:

Чи не використовувати цуценятам віком до 2-х тижнів і собакам вагою тіла до 0,4 кг. Не застосовувати препарат тваринам з підвищеною сприйнятливістю до компонентів препарату.

Чи не використовувати самкам під час вагітності і в перші 2 тижні лактації.

Застереження:

При боротьбі з еймеріозом тваринам повинен бути розроблений цілий комплекс заходів, спрямованих на елімінацію збудника, обробка тварин препаратом Прококс є одним з таких заходів. У розплідниках собак при повторенні клінічних ознак еймеріоза, кожен приплід необхідно обробляти препаратом Прококс. Обробку необхідно проводити втечении тривалого часу. Всі собаки з группи ризику зараження повинні бути оброблені одночасно, включаючи дорослих тварин, оскільки вони Мокуті бути субклинически хворими.

Цуценята порід Коллі і їх помісей можуть мати гіперсприйнятливість до препарату Прококс. Використання препарату виснаженим тваринам, а також із захворюваннями печінки і нирок має ґрунтуватися на оцінці ризику і необхідності лікування.

При обробці тварин препаратом Прококс не можна прімнімать їжу, пити або курити. Після роботи з препаратом слід ретельно вимити руки водою з милом. У разі потрапляння препарату на шкіру негайно змити його водою з милом. При попаданні в очі - негайно промити великою кількістю води. При випадковому проковтуванні преперата всередину звернутися до лікаря і показати листок-вкладиш або етикетку препарату.

Форма випуска:

Скляні флакони жовтого кольору з поліпропіленової кришкою з предохраніетелм від випадкового відкриття по 7,5 мл упаковані в картонні коробки.

Зберігання:

Зберігати в закритому і запакованому вигляді в сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 до 30 0 З.

Термін зберігання - 2 роки. Термін зберігання після відкриття флакона 10 тижнів.

Виробник: Bayer

Характеристики

Triplex
Призначення
Від глистів
Тварина
Для собак
Тип засобу
Суспензія