Препарат Boehringer Ingelheim Previcox для лікування остеоартриту у собак, 57 мг

Код товару:
57931
Штрихкод:
3661103020691
Наявність:
Немає в наявності

Препарат Берінгер Інгельхайм Превікокс для лікування остеоартриту у собак, 57 мг

Boehringer Ingelheim Previcox (Берінгер Інгельхайм Превікокс).

Високоселективний нестероїдний протизапальний препарат для собак з унікальним діючою речовиною фірококсіб в формі таблеток.

В якості діючої речовини містить фірококсіб - 24% (в залежності від дозування відповідно 57 мг і 227 мг в таблетці), а також допоміжні речовини: лактози моногідрат - 49,3%, мікрокристалічна целюлоза -15%, гідроксипропілцелюлозу - 3, 0%, кроскарамеллозу - 2,8%, колоїдний діоксид кремнію - 0,5%, смакові і ароматичні речовини (ароматизатор зі смаком копченого м'яса & laquo; Chartor Hickory smoke flavor & raquo; і карамель) - 5%, пігменти - жовтий і червоний оксиди заліза - 0,4%.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою таблетки коричневого кольору, округлої форми, випуклі, на одній стороні таблетки ризику і гравірування & laquo; М і дозування & raquo ;. Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від Про & deg; С до 30 & deg; С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 4 роки з дати виробництва. Невикористану половину таблетки допускається зберігати в блістері не більше 7 днів.

Фармакологічні властивості.

Превікокс таблетки 57 мг і 227 мг відносяться до групи нестероїдних протизапальних препаратів. Фірококсіб, що входить до складу препарату, є селективним інгібітором циклооксигенази-2 (ЦОГ-2), вибірково порушує утворенняпростагландинів, що беруть участь у формуванні запальної реакції, пригнічує ексудативну і проліферативну фази запалення. Діє переважно у вогнищі запалення і практично не впливає на продукцію простагландинів, які регулюють нирковий кровообіг і цілісність слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Надає болезаспокійливу, протизапальну та жарознижувальну дію. Після перорального введення собакам в рекомендованій дозі фірококсіб швидко всмоктується, максимальна концентрація в крові досягається через 1,25 години. Період напіввиведення становить 8 годин. Фірококсіб практично повністю зв'язується з білками крові, метаболізується в печінці, виводиться з жовчю через кишечник. Превікокс таблетки 57 мг і 227 мг за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надають сенсибілізуючої, тератогенної та ембріотоксичної дії.

ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ.

Превікокс таблетки 57мг і 227мг призначають собакам як протизапальний, болезаспокійливий і жарознижуючий засіб при лікуванні остеоартрозу, а також після ортопедичних, стоматологічних операцій і операцій на м'яких тканинах. Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі). Забороняється застосовувати препарат вагітним і лактуючим самкам, цуценятам до 10-тижневого віку і собакам з масою менше 3 кг, а також тваринам з шлунково-кишковими кровотечами, захворюваннями крові, при геморагічному синдромі та тяжкій формі ниркової і печінкової недостатності. Превікокс таблетки 57 мг і 227 мг застосовують собакам індивідуально перорально один раз на добу в дозі 5 мг фірококсіба на 1 кг маси тварини. Превікокс таблетки 57 мг і 227 мг мають привабливий ароматом і смаком, тому охоче поїдаються собаками, в разі відмови від препарату його згодовують з кормом. Тривалість курсу лікування при остеоартрозах залежить від стану тварини і визначається лікуючим ветеринарним лікарем. Застосування препарату більше 90 днів слід проводити під регулярним контролем ветеринарного лікаря. Для полегшення післяопераційних болів і запалення при операціях на м'яких тканинах, ортопедичних і стоматологічних операціях препарат застосовують за 2 години до початку операції, а потім по необхідності 1 раз на добу протягом 2-3 діб. При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися надмірне слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту, пригнічений стан. Особливостей дії при першому застосуванні препарату і при його скасування не виявлено. Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. При пропуску чергової дози препарату його застосування необхідно відновити в передбаченої дозуванні і по тій же схемі. При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. Превікокс таблетки 57 мг і 227 мг не слід застосовувати одночасно з іншими нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами.

  • Найбільш селективний інгібітор ЦОГ-2, що дозволяє забезпечити відмінний результат
  • Чи безпечний при довгостроковому застосуванні
  • Швидкодіючий, протягом 15 хвилин після введення першої дози
  • Потужне купірування болю 24 години на добу без & laquo; провалу & raquo; знеболення
  • Стійке зростання ступеня поліпшення параметрів при тривалому лікуванні
  • Приводить до поліпшення, помітного для власників собак
  • Більш високий рівень поліпшення в порівнянні з НПЗП з переважним протизапальною дією
  • Забезпечує глобальний контроль перебігу остеоартриту з максимальним ступенем задоволеності ветеринарних лікарів і власників собак.

Виробник: Boehringer Ingelheim

Характеристики

Triplex
Призначення
Проти запалень
Тварина
Для собак
Тип засобу
Таблетки