Пастка JBL PlaCollect для планарий і інших плоских хробаків

Код товару:
64416
Артикул:
6145500
Штрихкод:
4014162614551
Наявність:
Немає в наявності

Пастка JBL PlaCollect для планарий і інших плоских хробаків

  • Зручна і ефективна ловля плоских хробаків (планарий) без хімікатів
  • Покладіть в пастку приманку (JBL NovoTab), підвісьте на шнур з присоскою під кутом до дна, спорожните пастку через день
  • Практичне спорожнення пастки: відкрийте нижню пробку і верхню кручені кришку і промийте під проточною водою
  • Діє абсолютно безпечно в прісній і морській воді
  • У комплекті: 1 пастка для планарий (довжиною 13 см) з прозорим шнуром для підвішування під нахилом.

Плоскі черви

До цього класу тварин відносяться користуються поганою славою планарії, які іноді масово розмножуються в акваріумі і стають дратівливими шкідниками. Вони зазвичай ведуть приховано життя і виходять тільки вночі. Багато хто після вилову планарий дивуються, скільки плоских хробаків було у них в його акваріумі! Так як у хімічних кошти проти планарий часто бувають побічні ефекти, пастка для планарий JBL - дуже хороша альтернатива без шкідливих побічних ефектів!

Плоскі черви в морській воді

Плоскі черви в морській воді, як і голожаберние молюски, бувають дуже красивими, але досить проблематичні для коралів, коли розмножуються і нападають на корали. Є плоскі черви, які дуже добре маскуються, їх дуже важко помітити. До них відноситься акропорний черв'як, які вражають корали роду Acropora і наносять серйозні пошкодження. Завдяки купання постраждалих коралів в окремій ємності з йодом (2 мл Повидон-йоду / л), плоскі хробаки не можуть рухатися, їх можна змити струменем води. Губан Pseudocheilinus hexataenia також рекомендується для знищення черв'яків.

   Просізводітель: JBL

Характеристики

Triplex
Призначення
Для прісноводного акваріума | Для морського акваріума
Тип
Пастки для шкідників