Очні краплі AnimAll VetLine для котів і собак, 10 мл

Код товару:
69544
Штрихкод:
4820150202798
Наявність:
Немає в наявності

Очні краплі AnimAll VetLine для котів і собак, 10 мл

Засіб косметично-гігієнічний рідке для догляду за очима тварин

Склад

1 мл препарату містить:

діюча речовина: таурину - 20,0 мг, хлоргексидину біглюконат - 0,15 мг, бурштинової кислоти - 1,0 мг, лідокаїну гідрохлорид - 5,0 мг, екстракт календули - 5,0 мг, екстракт ромашки - 5, 0 мг, екстракт очанки - 5,0 мг.

Допоміжні речовини: вода дистильована до 1 мл.

Фармакологічні властивості

Таурин бере участь в синтезі пластичного матеріалу, в результаті чого стимулює репаративні і регенеративні процеси при захворюваннях очей дистрофічного характеру та / або в патологічних процесах, що супроводжуються різким порушенням метаболізму очних тканин, в тому числі - при травмах очей. Сприяє нормалізації функцій клітинних мембран, оптимізації енергетичних і обмінних процесів, підтриманню сталості електролітного складу цитоплазми клітин, гальмуванню синаптичної передачі.

Янтарна кислота нормалізують окисно-відновні процеси, надають репаративну дію, уповільнюють розвиток катаракти і профилактирует дегенеративні і дистрофічні порушення в сітківці і кришталику.

Хлоргексидину біглюконат бактерицидно впливає на грампозитивні і грамнегативні бактерії, ліпофільні віруси і дерматофіти.

Хлоргексидин проникає в внутрішньоклітинні мембрани бактеріальних клітин, осідає на цитоплазмі і змінює функцію мембрани, перешкоджаючи споживанню кисню, що викликає зниження рівня АТФ і загибелі клітин. Руйнує ДНК і порушує синтез ДНК у мікроорганізмів. Забезпечує тривалу персистентний антимікробну активність.

Лідокаїн пригнічує чутливі нервові закінчення шкіри і слизових оболонок, тобто викликає оборотне пригнічення провідності тканинних елементів нервових клітин (нейрон, аксон, синапси).

Механізм дії місцево анестезуючих засобів полягає в пригніченні іонних потоків через нейронні мембрани, є обов'язковими для освіти подразника.

Після застосування в кон'юнктивальний мішок місцево-анестезуючу дію досягається через 2-3 хв. і триває не менше 6-8 хв. (Зазвичай до 10-15 хв.) Початок анестезії - через одну хвилину після закапування. Максимум анестезії досягається через 5 хв. після закапування.

Квітки нагідок містять каротиноїди (каротин, лікопін, віолаксантін, цітраксантін, рубиксантин, флавохром), флавоноїди (нарцісін, рамнетін, ізорамнетін-3-тріглюкозід, изокверцитрин), олію ефірну, сапоніни, гірку речовину календен, речовини смолисті і дубильні, слиз, інулін, кислоти органічні (яблучна, саліцилова, пентадеціловая), фітостерини, ферменти, вітамін С, алкалоїди. Цей комплекс біологічно активних речовин має протизапальну, ранозагоювальну, бактерицидну, прискорює процеси регенерації тканин.

Квітки ромашки - біологічно активні речовини надають болезаспокійливу, протизапальну, антисептичну, знижують алергічні реакції, посилюють процеси регенерації.

Квіти і листя очанки - містять ефірні і жирні олії, флавоноїди, дубильні речовини, кумарини, глікозиди, антоціани, а також вітаміни.

Квіти і листя очанки позитивно впливають на гостроту зору, зменшує запальні процеси, навіть надає лікувально-профілактичну дію на дегенеративно-дистрофічні процеси в оболонці ока, а також зменшує набряклість очей і уповільнює вікові обмінні порушення.

Застосування

Собаки і кішки: повсякденна гігієнічна обробка очей, профілактика катаракти, при гострих і хронічних катаральних і серозно-катаральних кон'юнктивітах з лікувально-профілактичною метою, надмірна сльозоточивість, запалення слизової оболонки і гіперемії судин очного яблука (синдром & laquo; червоного ока & raquo;) , після травм і попаданні чужорідних тіл, вікові дистрофічні і дегенеративні зміни рогівки і сітківки ока.

Дозування

Профілактика катаракти і вікові дистрофічні і дегенеративні зміни рогівки і сітківки ока по 1-2 краплі 2 рази на добу. Термін лікування - курсами по 20 днів з 10-денним інтервалом.

Запалення слизової оболонки і гіперемії судин очного яблука (синдром & laquo; червоного ока & raquo;), після травм і попаданні чужорідних тіл призначають по 1-2 краплі 3 рази на добу. Термін лікування - 5-14 днів.

Повсякденний догляд за очима, кон'юнктивіти стерильним марлевим тампоном, змоченим препаратом, видаляють з внутрішнього кута ока ексудат і скоринки, після чого препарат закапують у кон'юнктивальну порожнину кішкам і собакам масою до 10 кг - по 1 краплі, собакам масою понад 10 кг - по 2 краплі 1-3 рази на добу при необхідності з 5-10-денними інтервалами.

при обробці очей 1 раз на добу препарат застосовують не більше 45 днів, після чого роблять 10-денну перерву;

- при обробці 2 рази на добу препарат застосовують не більше 20 днів, після чого роблять 7-денну перерву;

- при обробці очей 3 рази на добу препарат застосовують не більше 14 днів, після чого роблять 5-денну перерву.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застереження

Дотримуватися установки по застосуванню.

Упаковка

Флакони полімерні або скляні з крапельницею по 5 мл або 10 мл, або 15 мл, або 30 мл в коробці.

Зберігання

В оригінальній упаковці, в недоступному для дітей та тварин місці при температурі не вище 25 & deg; З.

Термін придатності - 3 роки.

Термін зберігання розчину після розкриття флакона 28 діб.

Виробник: Animall

Характеристики

Triplex
Призначення
Для очей
Тварина
Для собак | Для котів
Тип засобу
Краплі