Спрей AnimAll VetLine протипаразитарний, для дезінфекції місць проживання домашніх тварин, 250 мл

Код товару:
70683
Штрихкод:
4820150202958
Наявність:
Немає в наявності

AnimAll VetLine протипаразитарний спрей для дезінфекції місць проживання домашніх тварин, 250 мл

АнімАлл ВетЛайн протипаразитарний спрей для дезінфекції місць перебування домашніх тварин, 250 мл.

1 мл препарату містить діючу речовину: пропоксур - 2,5 мг екстракт ромашки долмацкой; допоміжні речовини: 2 пропанол, лимонна кислота, пропан, бутан.

Застосування: препарат застосовується для обробки місць мешкання тварин і засобів догляду за ними для знищення бліх, кліщів, комарів, інших комах (як інсектицидний засіб).

Дозування: з метою знищення ектопаразитів в приміщенні і поразки тварин ектопаразитами місця мешкання тварин (собачі будки, клітки, вольєри, під'їзди) і предмети догляду (підстилки, попони) обробляють спреєм на відстані 20 мм. Повторні обробки при необхідності проводять з інтервалом 7-10 днів. Препарат не залишає слідів на тканині.

Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати в присутності тварин.

Застереження: тварин необхідно обробити відповідними інсектицидами! При обробці препаратом уникати потрапляння препарату в очі і ніс тварини! Протягом 1-2 діб не допускати контакту тварин з обробленими предметами, а перед наступним використанням їх миють (стирають) за допомогою миючих средств.После закінчення роботи вимити руки теплою водою з милом. люди з підвищеною чутливістю до пропоксур повинні уникати контакту з препаратом.

Зберігання: в оригінальній упаковці, в недоступному для дітей та тварин місці при температурі не вище 25 ° С. Уникати прямих сонячних променів при зберіганні. Термін придатності - 3 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці. Фармакологічні властивості: АТСvet класифікаційний код QР53 - ектопаразитициди, інсектициди репеленти. Ектопаразитициди для місцевого застосування, включаючи інсектициди. Карбамати. QР53AЕ02 Пропоксур. Діюча речовина препарату діє на ектопаразитів, викликаних кліщами (Ixodidae), блохами (Stenocephalides) і вошами, як контактна отрута, викликаючи токсичну акумуляцію Нейрогормони ацетилхоліну на холинергических нервових закінченнях, внаслідок чого настає загибель ектопаразитів (блохи, кліщі, воші і т.д. ). Спрей належить до малотоксичних препаратів для ссавців. Для застосування у ветеринарній медицині!

Виробник: Animall

Характеристики

Triplex
Призначення
Від бліх | Від кліщів
Тварина
Для собак | Для котів
Тип засобу
Спрей