+38 (050) 487-50-65
Vodafone Київстар

Ваш кошик порожній :(

JBL Aqua In Out extension Подовжувальний шланг для системи заміни води в акваріумі Aqua In Out
64418
Подовжувальний шланг JBL Aqua In Out extension для комплекту підміни води не потрібно відро, не потрібно засмоктувати воду ротом: комплект для підміни води в акваріумі для підключення до крана, помпа ..
JBL Aqua-T Triumph Blades Запасні леза для інструментів Aqua-T Triumph, 5 шт
18204
Змінні леза JBL Aqua-T Triumph Blades для Aqua-T Triumph, 5 шт аксесуар для Aqua-T Triumph: 5 змінних лез для видалення стійких відкладень з стекол акваріума; леза змінюються дуже просто за лічені сек..
JBL AquaEx Set Набір для чищення ґрунту в акваріумі AquaEx Set 10-35
36471
Сифон JBL AquaEx Set 10-35 для нано-акваріумів невеликої ефективний сифон для чищення дна в маленьких акваріумах; застосування: тримайте сифон в воді, швидко втягніть повітря зі шланга, і вода потече ..
JBL AquaEx Set Набір для чищення ґрунту в акваріумі AquaEx Set 20-45
36470
Сифон JBL AquaEx Set 20-45 для акваріумів висотою 20-45 см видаляє продукти обміну речовин, залишки корму і рослин (мул) з дна акваріума. Практично: сифон з автоматичним всмоктуванням води; просто вст..
JBL AquaEx Set Набір для чищення ґрунту в акваріумі AquaEx Set 45-70
18516
Сифон JBL AquaEx Set 45-70 для акваріумів висотою 45-70 см прибирає продукти обміну речовин, залишки корму і рослин (мул) з дна акваріума. Практично: сифон з автоматичним всмоктуванням для акваріумів ..
JBL AquaT Handy Angle, 7 см Інструмент для догляду за рослинами в акваріумі AquaT Handy з вигнутим лезом, 7 см
51532
Кутовий скребок JBL Aqua-T Handy angle з лезом з нержавіючої сталі, 7 см легко видаляє стійкі відкладення зі скла акваріума: скребок під кутом 15 ° з лезом з нержавіючої сталі; зручно користуватися за..
JBL AquaT Handy Blades, 5 шт Запасні леза для інструментів AquaT Handy, 5 шт
18203
Змінні леза JBL Aqua-T Handy Blades для Aqua-T Handy, 5 шт аксесуар для Aqua-T Handy: 5 змінних лез для видалення стійких відкладень з стекол акваріума; леза змінюються дуже просто за лічені секунди; ..
JBL AquaT Handy Інструмент для догляду за рослинами в акваріумі
18591
Скребок з лезом з нержавіючої сталі JBL Aqua-T Handy для стекол легке видалення стійких відкладень з стекол акваріума: скребок з лезом з нержавіючої сталі; зручна міцна ручка: ширина леза 7 см; безпеч..
JBL AquaT Triumph Інструмент для видалення водоростей в акваріумі
18593
Скребок з лезом і гумовим згоном JBL Aqua-T Triumph легко видаляє стійкі відкладення зі скла акваріума: скребок з лезом з нержавіючої сталі і гумовим скребком (= ковпачок); просто користуватися завдяк..
JBL Blade pro Floaty L/XL, Плавальний ремінь, 2 шт
45926
Змінне лезо JBL Blade pro Floaty L / XL для скребка Floaty Blade зручно і ефективно чистить скла акваріума: тупі змінні леза для скребків Floaty Blade L і XL проти стійких відкладень; просто використо..
Показано від 1 до 12 з 62 (всього сторінок: 6)